O projektu

Moderní
a luxusní apartmány

to jsou rekreační apartmány Andělská Hora

Spojení příjemného s užitečným dává často za vznik unikátním výsledkům. Tak je tomu i v případě resortu Apartmány Andělská Hora, který uprostřed panenské přírody Jeseníků nabízí maximální komfort s bohatě řešeným zázemím. Kromě vlastního místa pro relaxaci představují zároveň investici s trvale vysokým zhodnocením.

Jedná se o soubor více objektů o různé velikosti a využití. Celkově je návrh řešen s ohledem na stávající zástavbu obce, tedy objekty otočené delší stranou k silnici. Vzniká tak komplex objektů, které jsou citlivě zasazené do stávajícího kopce s výhledy do krajiny. Architektonický výraz jednotlivých obejktů je sjednocen a lépe tak zapadá do okolní krajiny CHKO Jeseníky.

Jeseníky se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších českých hor s půvabnou přírodní krajinou a spoustou turisticky oblíbených míst. Právě to byl jeden z hlavních důvodů, proč se developerská společnost Handel stav home, rozhodla vybudovat samostatné apartmánové domy. Prémiový holiday resort, který je díky energetickým řešením a obnovitelným zdrojům až z poloviny soběstačný, vzniká v sousedství cca 500m lyžařského areálu Annaberg, nedaleko obce Andělská Hora. Na místě, které je jak stvořené pro dovolenou v jakémkoliv ročním období.

Pravá horská atmosféra dýchne na návštěvníky hned při vstupu. Interiéry apartmánů a společných prostor jsou tvořeny přírodními materiály podtrhující eleganci a minimalismus. Důraz je kladen na materiály, které jsou typické pro oblast Jeseníků. Temná břidlice a opalované dřevo, teplé odstíny dřevěných lamel a zemité tóny dalších interiérových prvků naplňují prostory v kombinaci s hořícími krby harmonickou útulností. Každý z apartmánů o dispozicích 2+kk nebo rodinných domů 4+kk disponuje vlastními terasami, které tak nabízí přirozený přechod mezi vnitřkem a okolní přírodou.

Obrovský zájem sportovců (cyklo, lyžování, turistika) má za důsledek to, že v této lokalitě je velmi těžké najít adekvátní ubytování, které by nabízelo komfort pro více osob.

Rekreačních apartmánů
Rodinné domy
Sauna
Kavárna

Některé z technologií, které používáme

Rádi bychom vám představili některé z technologií, které používáme k vytvoření moderních a udržitelných prostorů:

Tyto technologie jsou součástí našich projektů, které nejen nabízejí moderní a stylové prostředí, ale také zohledňují ohleduplnost k životnímu prostředí.

Pokud máte jakékoli další dotazy ohledně našich projektů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a podrobnosti.

Děkujeme vám za váš zájem a těšíme se na možnost spolupráce s vámi.

Apartmány Andělská hora Jeseníky

Fakturační údaje

© All rights reserved